Tanışalım

Hakkımızda

Bizler dijital pazarlama iletişiminde uzman entegre bir yeni nesil reklam ajansı ve tasarım atölyesiyiz. 

Bu yola günümüzün dijitalleşen tüketicileri ile markalar arasında yeni ve sürdürülebilir bağlar oluşturmayı hedefleyerek çıktık. İletişim mecralarının her geçen gün çeşitlendiği ve karmaşıklaştığı bir zamanda, iletişimi yalınlaştırarak müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak bütünleşik pazarlama rotasını çiziyor ve özgün fikirler ile içeriği satışa çeviriyoruz.

Özetle çağımızın iletişim karmaşasına metot getiriyoruz. Başlıca hizmetlerimiz arasında sosyal ağlar, cep telefonları, tabletler, akıllı TV’ler, bloglar, e-posta pazarlaması, dijital prodüksiyon ve animasyon geliştirme gibi konu başlıkları yer alıyor. Sosyal medya temelli analiz ve araştırma çözümlerine ek olarak içerik pazarlaması, dijital PR ve mecra bağımsız & entegre özgün proje geliştirme konuları da ajansımızın uzmanlık alanları arasında yer alıyor.

Fikir House olarak hedefimiz; sizi doğru zamanda, doğru kanalda ve doğru hedef kitle ile buluşturmak, mesajınızı iletmek ve etkileşimi başlatarak iletişimde kalmanızı sağlamak ayrıca ölçümleme ve raporlama yaparak size özgün pazarlama çözümleri sunmaktır. Sizinle de yeni başarılara birlikte imza atmak dileğiyle...